Hry

Vitajte v sekcii hry, tu si budete môcť stiahnuť naozaj perfektné hry, ktoré pre vás pripravil Poník.

Keď som o Poníkovi v sekcii "o stránke a o nás" písal, že je trofej tohto webu, nepreháňal som, pretože vyrobiť toto chce skutočne veľa talentu.

Tu už sa pozrieme na jednotlivé hry:


Futurama Game

Obrázok Automat

Skvelá hra, na ktorej som trošku pomohol aj ja, kombinuje v sebe niekoľko typov hier, menovite súťažnú hru, oddychovú srandu a trocha akčnej hry.

V časti jedna máme kvíz, ešte aj ten sa delí na tri úrovne (začiatočník, pokročilý a expert). V úlohe Martina Nikodýma sa predstaví Dr. Zoidberg.

V druhej časti je známa mašina z dielov Antology of Interest I a II - "what if machine" alebo aj po našom Zveditor. Ukazuje nám alternatívnu relativitu a stojí to zato.

V tretej časti máme zoznamovaciu službu s Benderom, ktorá funguje rovnako spoľahlivo ako tá v seriáli. ;-)

Štvrtá časť nám prinesie milionára (nemýliť s kvízmi) ale hrá sa bez žolíkov na rovné vypadnutie. Preto je aj trefne nazvaný "krutý milionár".

V piatej časti sa v podobe Zoidberga pokúšate zastaviť útok ľudí na firmu Planet Express.

Hra zaberá ani nie 40 mb a pôjde aj na slabších zostavách.
Zoidberg's Tale

Zoidberg's tale Logo

Skúste si tipnúť koľko 3D hier vzniklo na PC o Futurame. Koľko tipujete? 8? 5? 3? Tipujete zle. Vznikla jedna a tú vyrobil Poník špeciálne pre našu stránku. Všetko o hre si môžete prečítať v nasledujúcich sekciach. Len úvodom poviem, že použitý engine je osvedčený quake engine od ktorého sa získali zdrojové kódy a výsledok je famózny. Užite si to.

V prípade problémov s obrazom nastavte cez konzolu parameter gl_ztrick 0

GTA: New New York city

Podobne ako pri mojej hre Zoidberg's tale aj toto je mod, ale do hry GTA: Vice City. Keďže toto nie je tak celkom Vice City, prevediem vás inštaláciou. Stiahnite si súbory uvedené nižšie. Nainštalujte GTA:VC. Keď ju nemáte zakúpenú tak si ju požiťajte, alebo si ju kúpte. Potom nainštalujte GTA:LC mod, ktorý z vašej hry urobí Liberty City (GTAIII s vymoženosťami GTA:VC ako motorky atď.). Táto hra sa dá normálne hrať ako GTAIII. Pokiaľ máte cd GTAIII, je to vaša výhoda, pretože môžte si doinštalovať aj rádio. Ak toto máte, skúste hru spustiť či funguje. Ak áno pokračujte. Ak všetko funguje, sme pripravení nainštalovať GTA:NNY Mod. Ak inštalácia prebehne, môžme hrať. Hra sa bude správať trochu divne (nepôjdu normálne všetky misie a tak) ale berte to z tej druhej stránky a preskúmajte mesto ;-). Užite si to.

Counter-Strike: Source mapa

Mapa do Counter-Strike: Source s motívmi Futuramy, to je prekvapenie, čo?

Futupuzzle

Logicko taktická hra na kombináciu farieb a tvarov. Presne tak - Puzzle.

Counter strike 1.6 mapy

Mapy do Counter-Strike 1.6 s motívmi Futuramy

Bender's 250

Obrázok Bender na Jawe 250 Kývačke Máte doma v garáži starú Jawu 250, alebo ste fanúšik motocyklov a Futuramy zároveň? Tak potom je táto hra pre vás. Popri neustálom jazdení na mojej motorke som si uvedomil, že občas si zajazdiť chcú aj tí, čo naozajstnú motorku nemajú a zajazdiť si chcú aj panici ale to je zas iná téma... proste som sa rozhodol vytvoriť futurama motorky. Behom 5 minút mi strýko Google našiel krásny projekt s názvom X-Moto Hneď som vedel, že na tomto projekte chcem pokračovať, zmeny v engine som nerobil, takže zdrojové kódy ostávajú pôvodné (akurát som zmenil ikonku, ale to k tomu nepatrí). Hra teda zostala natoľko prepojená zo starou, že je tu možnosť sťahovať z internetu (rovno cez hru) stovky nových levelov.

Ešte jedna výstraha: Ak sťahujete levely z internetu, neaktualizujte tie pôvodné! Prídete o hudbu!

Ale dosť bolo rečí, tu sú downloady:

Bender's Game

Jenoduchá logická hopsací flashovka od našeho fanúšika Windu. Asi netreba viac dodávať, obrázok si udelajte sami. Stačí iba kliknúť a hráť.Frytopia

Jednoduchá plošinovka od Silent X, neoplývajúca asi ničím výnimočným.Mozania

Druhá jednoduchá plošinovka od Silent X, neoplývajúca asi ničím výnimočným.